У ТНПУ відбувся захід, приурочений протидії насильству в рамках Всеукраїнської кампанії 16 днів проти насильства (ФОТО)

У ТНПУ відбувся захід,

приурочений протидії насильству

в рамках Всеукраїнської кампанії

16 днів проти насильства

«Чуйність перемагає насильство» - під таким гаслом цьогоріч відбувається Всеукраїнська кампанія 16 днів проти насильства (25 листопада – 10 грудня).

29 листопада до студентів ТНПУ завітали представники правоохоронних органів, патрульної поліції та представники інших органів місцевої влади.

Інформаційні матеріали

З вступним словом та актуалізацією теми заходу виступила практичний психолог відділу у справах молоді Ольга Логвись.

практичний психолог ТНПУ відкриває захід
Практичний психолог ТНПУ відкриває захід

учасники заходу
Учасники заходу

Працівники патрульної поліції  розповіли учасникам заходу про особливості їхньої діяльності та реагування на випадки домашнього насильства, алгоритм дій, коли ви є жертвою чи свідком того чи іншого виду насильства.

На зустрічі також була присутня представник Тернопільського міськрайонного суду Анна Мостецька, яка поінформувала про юридичні та правові аспекти даного питання.

Пані Ірина Ясінська, яка представляла Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги повідомила про широкий спектр послуг, якими можна скористатись, звернувшись до них.

Директорка Тернопільського обласного центру соціально-психологічної допомоги «Родина» Олена Нагірна розповіла про специфіку роботи їхнього закладу та з якими питаннями та проблемами до них звертаються.

Представниця Управління дотримання прав людини НПУ Ірина Ніколаєва поінформувала про права та обов’язки сторін конвфліктної ситуації.

До студентів також звернулася гостя заходу пані Олеся Капуш, голова Правління ГО Спілки жінок Тернопільщини, яка наголосила на важливості формування відповідальної та свідомої позиції молоді як рушійній складовій щасливого майбутнього.

запрошені гості та спікери.J
Запрошені гості та спікери

Під час та після заходу учасники мали змогу задати питання, які їх цікавили та отримати на них кваліфіковані відповіді. Також гості заходу розмістили інтерактивну просвітницьку виставку «Річ у тім …», присвячену темі насильства.

Зустріч пройшла у приємній та невимушеній атмосфері.

Більше фото можна переглянути в альбомі.

Дякуємо усім учасникам!

О.Логвись