Проєкт «Обирай рідне!»  науково-дослідної лабораторії ТНПУ  «Стилістика і культура мови в сучасній науковій парадигмі» (ФОТО)

Проєкт «Обирай рідне!»

науково-дослідної лабораторії ТНПУ

«Стилістика і культура мови
в сучасній науковій парадигмі»

У науково-дослідній лабораторії «Стилістика і культура мови в сучасній науковій парадигмі» кафедри української мови та методики її навчання вже кілька років поспіль відбувається реалізація проєкту «Обирай рідне!».  Студенти четвертого курсу факультету філології і журналістики під керівництвом проф. Любові Струганець розробляють матеріали, які сприяють удосконаленню мовної культури.

Цьогоріч серед студентського доробку – відеоролики із різноманітних тем: «Мовний етикет», «Час», «Пори року», «Емоції, почуття», «Сім’я», «Свята», «Одяг», «Природа» та ін.

Відеоролик_Мовний етикет.
Відеоролик "Мовний етикет"

Відеоролик_Календар
Відеоролик "Календар"

Відеоролик_Свята
Відеоролик "Свята"

Відеоролик "Продукти харчування"

Проєкт_Обирай рідне!
Проєкт "Обирай рідне!"

Такі матеріали можна використати під час проведення мовних курсів для всіх охочих вивчати державну мову. Нехай української буде більше!

Ангеліна  Рудак,

студентка ІV курсу