2 грудня 2022 року об 11.00 год. у ТНПУ відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.024.
2 грудня 2022 року об 11.00 год. у 24 аудиторії (другий поверх головного корпусу) відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.024.

На порядку денному захист дисертації Хомик Анни Юріївни на тему "Формування стратегічної компетентності в професійно орієнтованому усному англомовному спілкуванні майбутніх фахівців з інформаційних технологій" на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Науковий керівник:
Микитенко Наталія Олександрівна  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач  кафедри іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету імені Івана  Франка.

Голова ради:
Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, професор кафедри практики англійської мови та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Лабінська Богдана Ігорівна – доктор педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Синекоп Оксана Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови технічного спрямування №2 ФЛ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рецензенти:
Косович Ольга Василівна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романо-германської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Дацків Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.