Запрошуємо університетську спільноту ТНПУ відвідати концерт Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України
Запрошуємо університетську
спільноту ТНПУ відвідати
концерт Заслуженого академічного ансамблю
пісні і танцю Збройних Сил України

Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України організовує концертний тур на території Тернопільської області.

Запрошуємо всіх охочих відвідати концерт 6 грудня в актовому залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка о 16 год. Концерт приурочений Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Славнозвісний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України є унікальним у світі поєднанням ідеальних чоловічих голосів, найкращого балету та чудового оркестру. Концертна програма включає українські народні та сучасні естрадні пісні патріотичного спрямування.

Музиканти оркестру, артисти хору та балету, солісти Ансамблю проведуть вас історичними дорогами всіх головних етапів боротьби України за свободу та незалежність.

Феєричні, яскраві хореографічні постановки розкриють перед вами різноманітність та духовне багатство українського народу.

Dас чекає справжнє свято зустрічі та знайомства з Україною, Армією світу, Воїнами світла, Силами, озброєними музикою.

Концерти Ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України – це незабутній культурний досвід, який не має аналогів у світі.

Підтримуємо Збройні Cили України! Разом до перемоги!

Слава Україні!