Black Friday від студентів факультету іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

Black Friday від студентів

факультету іноземних мов ТНПУ

Хоча славнозвісна Black Friday відгриміла ще минулого тижня, студентам із "Social Media Club" та нашій менторці, Дзюбановській Інні-Анастасії Вікторівні, це не завадило провести минулої середи спільно із нашими давніми друзями "Window on America" у Тернополі. патріотично-виховний захід "Black Friday: ера донату".

Конкурс на знання всесвітньовідомих брендів

Викладачі кафедри Дзюбановська І-А. та Новосад Ю. допомагають учасникам із завданнями

Присутні мали змогу дізнатися більше нового про комерційне дійство у вікторині, а не лише із всюдисущих реклам, позмагатись у командних конкурсах на знання всесвітньовідомих брендів, а також розслідували, яким видатним особистостям належать різні атрибути. Конкурентного духу, притаманного Чорній п'ятниці, додавали і грошові винагороди за кожен конкурс, адже ходовою валютою були бандерольки.

Учасники заходу вирішують, які атрибути належать Американському Президенту
Учасники вирішують, які атрибути належать президенту США

Кульмінацією заходу став аукціон, де можна було придбати речі, що стали дуже важливим від початку російсько-української війни, наприклад, "Світло Перемоги" або ж "Стратегічні запаси".

Аукціон

Аукціон.

Чесно кажучи, такого азарту, з яким учасники купували лоти, мабуть, не бувало і на всесвітньовідомих аукціонах, а, отже, Чорна п'ятниця вдалась!

Групове фото з учасниками заходу

Cтудент групи АУП-37
Дубінський Костянтин