З Міжнародним днем волонтера!
З Міжнародним

днем волонтера!

Дорогі друзі!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день волонтерів.

Визнаємо: ніколи досі в Україні волонтери не були такою великою силою, як зараз.

Під час війни наші волонтери стали часто незримою, але дружною і потужною армією, яка приходить на допомогу тоді, коли допомоги вже не чекають.

Їхнє гасло – людяність, їхній принцип – допомагати, іхній дедлайн зазвичай – «на вчора». І вони справляються! Працьовиті, скромні, мудрі, щедрі, добрі, безкорисливі. Здається, сам Бог на їхній стороні, тому вони всесильні!

На їхньому рахунку врятовані життя, збережені долі і дитячі усмішки. Про наших волонтерів ходять легенди. Ми не знаємо їхньої кількості, але кожен з нас може долучитися до волонтерської роботи. Тому ми – непереможні!

Щиро бажаємо вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, щоденної радості від ваших добрих справ, великих особистих успіхів, сталевої витримки, незламної віри!  Нехай зроблене вами добро повертається сторицею! У нас попереду багато спільних мирних справ.

З початку війни в університеті був створений Волонтерський Центр ТНПУ, який об’єднав викладачів та студентів у дієвому прагненні наблизити перемогу. Робота розгорнулася на багатьох напрямках: збір гуманітарної допомоги, доставка вантажів, організація харчування, а до виготовлення маскувальних сіток додалися наколінники, балаклави, сортування ліків, кібернаступ, психологічна допомога, робота з внутрішньо переміщеними особами, проведення курсів української мови. Цей перелік трансформується відповідно до нагальних потреб. Благодійні ярмарки доповнилися акціями «Копійки для порятунку життя» та «Смілива гривня».

Наближаймо нашу Перемогу!

З Днем волонтера!