До 300-ліття з дня народження Г.С.Сковороди  в ТНПУ провели філософсько-мистецький вечір (ФОТО)

До 300-ліття з дня народження Г.С.Сковороди

в ТНПУ провели

філософсько-мистецький вечір

1 грудня кафедра філософії та суспільних наук спільно зі студентами освітньої програми «Аналітика суспільних процесів», при сприянні наукової бібліотеки ТНПУ провели філософсько-мистецький вечір, присвячений 300-літтю з дня народження видатного українського філософа Г.С.Сковороди «Слідами невловимого птаха».

Учасники свята мали нагоду глибше познайомитися з особливостями життя та філософської творчості Г.С.Сковороди, історіографією дослідження його спадщини, отримати задоволення від підготовлених студентами концертних номерів.

Сад божественних пісень у виконанні студентки АСП-35 Юлії Ревак
"Сад божественних пісень" у виконанні студентки АСП-35 Юлії Ревак

Поезію Г. С. Сковороди читає студентка АСП-16 Аметова Есма

Всякому місту звичай і права виконує студентка АСП-26 Соломія Литвин

На святі лунали покладені на музику вірші Г. С. Сковороди «Всякому місту звичай і права», «Сад божественних пісень», найбільш популярні байки, поетичні твори та оригінальні вислови мислителя.

Майстерне виконання "Харківських байок" Г.С.Сковороди продемонстрували студенти групи СМ(АМ)-33 Максим Сименюк, Катерина Черноконь, Олександр Савків, Віта Андрусишин та студентка АСП-35 Ольга Кутна.

Надзвичайно цікаву, комічну і водночас по-філософськи серйозну сценку зіграли студенти СОНМ-21.

Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю - і ти побачиш свій шлях у життя.... (Г. С. Сковорода)

Завершилося дійство спільним виконанням державного гімну України.

Доцент кафедри філософії та суспільних наук
історичного факультету
Галина Поперечна