У ТНПУ відбувся вебінар, приурочений до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди
У ТНПУ відбувся вебінар,
приурочений до 300-річчя
з дня народження Григорія Сковороди

3 грудня виповнилося 300 років від дня народження українського філософа, просвітителя і гуманіста, поета та містика – Григорія Савича Сковороди. Його багатогранна особистість знайшла вираження в особливому стилі викладання, інструментальній музиці, віршуванні, філософських трактатах та передбаченнях.

У курсі «Історії педагогіки» (доц. Вихор С. Т.) ми ознайомилися з творчою біографією та педагогічними поглядами Г.С. Сковороди. З нагоди ювілею великого українського філософа наша група, МІ-22, студентів фізико-математичного факультету підготувала вебінар «Учив як жив, а жив як навчав», приурочений до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. На превеликий жаль, провести його в аудиторії нам не вдалося через тривалі та непередбачувані вимкнення електроенергії. Проте ми звикли не здаватися в будь-якій ситуації та працювати до досягнення результату. Було вирішено записати його на ютуб-каналі. Велика заслуга в організації вебінару належить Анастасії Крицькій, яка не лише підготувала цікавий виступ, але й склала всі фрагменти відео в одне ціле та виклала його до опублікування. Комарецька Тетяна чітко та ґрунтовно розповіла біографію, Володимир Бондарчук мав змістовний виступ про філософську спадщину Г.С. Сковороди, Никитюк Богдана доступно роз’яснила мораль байок філософа.

Цікавою частиною вебінару стали інтерактивні завдання, проведені на різних інтернет-платформах. Кухарик Олеся підготувала інтерактивне завдання на пошук відповідності у програмі. Суть його полягає у знаходженні відповідності між двома текстами на магнітах. При виборі правильної відповіді з’єднані магнітики засвітяться зеленим кольором, і зникнуть. Коли будуть знайдені всі відповіді правильно, нове вікно підтвердить, що завдання пройдено успішно.

У ТНПУ відбувся вебінар приурочений до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

Чубко Христина склала змістовний кросворд, Василюк Іван провів веселу гру «Хто хоче стати мільйонером», яку зумів перетворити на інтелектуальну.

Дякуємо усім, хто взяв участь у вебінарі, не дивлячись на складну ситуацію в країні. Окрему подяку хочемо висловити керівнику, котра зуміла нас організувати – Вихор Світлані Теодозіївні. Вебінар став результатом цікавих практичних занять, під час яких ми складали кросворди, виконували творчі завдання та використовували різні форми роботи. Викладач скерувала нас в правильне русло, перевірила правильність, спільно допомогла знайти та виправити помилки.

Вебінар можна переглянути за посиланням.

Заєць Володимир,
студент групи МІ-22