Планове засідання комісії  ТНПУ з внутрішнього забезпечення якості освіти  (ФОТО)

Планове засідання комісії  ТНПУ

з внутрішнього забезпечення якості освіти

06.12.2022 р. відбулося планове засідання університетської комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти за участю факультетських голів комісій із якості, першого проректора ТНПУ  Григорія Терещука,  керівника центру забезпечення якості освіти Миколи Москалюка, заступника завідувача навчально-методичного відділу Ольги Пежинської.

Виступ першого проректора
Виступ першого проректора Г.В.Терещука

Виступ голів комісії з якості

Обмін досвідом

Учасники засідання поділилися досвідом залучення зовнішніх стейкголдерів до освітнього процесу на факультетах. Голова комісії з якості філологічного факультету Галина Синоруб  розповіла про такі форми роботи, як підписання договорів та меморандумів із потенційними роботодавцями, проведення гостьових лекцій, лекторіїв, бінарних лекцій; голова комісії з якості факультету фізичного виховання Володимир Наумчук доповнив перелік названих форм ще й такою, як залучення зовнішніх стейкголдерів до атестації випускників бакалаврату та магістратури; голови факультетських комісій Оксана Валіон та Лілія Проців розповіли про співпрацю із випускниками факультетів, котрі стали успішними в обраній професії. Перший проректор Григорій Терещук підкреслив необхідність активізації названих форм роботи як дієвого чинника покращення якості освіти, врахування пропозицій потенційних роботодавців в удосконаленні освітніх програм.

Ділимось напрацюваннями
Галина Синоруб: ділимось напрацюваннями

Учасники засідання

Голова університетської комісії Марія Бойко закцентувала увагу присутніх на важливості взаємодії із закладами середньої освіти у процесі підготовки фахівців зі спеціальності 014 Середня освіта.

Учасники зібрання констатували про необхідність активізації співпраці із зовнішніми стейкголдерами для здобувачів освіти, пошуку нових форм такої діяльності, проведення інтегрованих лекцій та практичних занять у межах освітньої програми викладачами різних кафедр та факультетів. Окрім цього, було звернено увагу на постійне вдосконалення освітніх програм відповідно до запитів ринку праці та спрямованості методичного наповнення навчальних дисциплін на фахову підготовку.

Особливе зацікавлення викликало питання про внутрішнє рейтингування викладачів, дієвість та механізми його впливу на якість освітнього процесу ТНПУ.

Голова університетської комісії

з внутрішнього забезпечення якості -