Нехай не гасне світ науки:  у ТНПУ відбулась щорічна наукова конференція магістрантів (ФОТО)

Нехай не гасне світ науки:

у ТНПУ відбулась щорічна наукова конференція магістрантів

До Всесвітнього дня  науки та Міжнародного дня філософії уже традиційно у ТНПУ відбулась наукова конференція магістрантів під символічною назвою «Нехай не гасне світ науки» у межах вивчення курсу «Філософія науки», який читає кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Наталія Львівна Морська.

Конференція традиційно присвячена українським творцям науки, які своєю діяльністю справили помітний вплив на розвиток світової науки і техніки.

У зв’язку із повітряними тривогами та відключенням електроенергії, конференція пройшла у декілька етапів. Перший етап відбувся очно 15 листопада, а друга частина пройшла дистанційно 23 листопада.

Під час конференції

На конференції було виголошено двадцять три доповіді магістрантами різних спеціальностей з різних факультетів університету. Цікаві персоналії, маловідомі українські вчені. Усі доповіді відзначалися науковістю та новизною.

Ректор ТНПУ Богдан Богданович Буяк
Ректор ТНПУ Богдан Богданович Буяк, доктор філософських наук, професор, відкрив конференцію, відзначив її актуальність і важливість та побажав магістрантам плідних здобутків.

Магістрантів привітав натхненник конференції, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний співробітник Інституту фізики НАН України, віце-президент Українського фізичного товариства Василь Андрійович Шендеровський та побажав молодим науковцям невтомного наукового пошуку.

Василь Андрійович Шендеровський вітає учасників конференції

Магістранти зацікавлені доповідями колег

Проведення конференції магістрантів «Нехай не гасне світ науки» стало вже доброю традицією і є справжнім святом науки для юних науковців ТНПУ.

Магістранти отримали грамоти за активну наукову роботу і участь у конференції

Учасники конференції.
Учасники конференції