Успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів-аналітиків у ТНПУ (ФОТО)

Успішний захист кваліфікаційних робіт

магістрів-аналітиків у ТНПУ

8.12.2022 року відбувся успішний захист магістерських робіт здобувачами спеціальності 033 «Філософія» освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Аналітика суспільних процесів».

Під головуванням доктора філософських наук Світлани Олександрівни Черепанової, колеги із кафедри філософії та педагогіки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, працювала комісія з атестації здобувачів у складі:
- Богдана Богдановича Буяка, доктора філософських наук, професора кафедри філософії та суспільних наук, ректора ТНПУ,
- Анатолія Ананійовича Григорука, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри філософії та суспільних наук,
- Галини Антонівни Поперечної та Наталії Львівни Морської, кандидатів філософських наук, доцентів кафедри філософії та суспільних наук,
- Ярослави Стефанівни Козіброди, лаборанта кафедри філософії та суспільних наук, секретаря екзаменаційної комісії.

Магістранти захищають кваліфікаційні роботи

До захисту були представлені роботи різнопланової наукової тематики: філософського, політологічного, економічного, історичного спрямування з проведеними аналітичними дослідженнями. Магістранти вільно володіли темами і продемонстрували високий рівень захисту.

Голова ЕК Черепанова Світлана Олександрівна оголршує результати
Голова ЕК Черепанова Світлана Олександрівна оголошує результати

Екзаменаційна комісія відмітила ґрунтовну теоретичну підготовку магістрантів, якісне володіння практичними навиками, фаховими та загальними компетентностями.

Бажаємо нашим магістрам щасливої реалізації у професійній сфері. Нехай їхні знання і праця сприяють розвитку та процвітанню нашої країни!

Спільне фото на згадку

Бажаємо якнайшвидшої омріяної ПЕРЕМОГИ та висловлюємо вдячність воїнам ЗСУ за можливість здійснювати освітній процес.

Доц. Наталія Морська