Оголошення про проведення виборів ректора ТНПУ
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ
22 грудня 2022 року відбудуться
ВИБОРИ РЕКТОРА
Тернопільського національного педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка

Відповідно до чинного законодавства та Положення про порядок проведення виборів ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, брати участь у виборах мають право:
  • кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник університету;
  • представники з числа інших штатних працівників університету, які обрані відповідними працівниками шляхом проведення прямих таємних виборів;
  • виборні представники із числа студентів, які обрані студентами Університету шляхом проведення прямих таємних виборів.
Вибори проводяться шляхом таємного голосування
З 9:00 до 15:00 год.
на виборчій дільниці за адресою:
Освітній ХАБ, головний корпус ТНПУ (другий поверх)
м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2

Бюлетень для голосування видається за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує його особу.

Із списком виборців, виборчими програмами кандидатів на посаду ректора Університету та з інформацією щодо організації виборів ректора можна ознайомитись на сайті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка «Про університет» в рубриці «Вибори ректора 2022».