Вітаємо стуентеку ТНПУ із перемогою у міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв «TATRA OF STARS» (ФОТО)
Вітаємо стуентеку ТНПУ із перемогою
у міжнародному багатожанровому
двотуровому конкурсі мистецтв
«TATRA OF STARS»

Колектив факультету філології і журналістики щиро вітає студентку ІІ курсу Данильченко Анну Марію Ігорівну з перемогою (1 місце) у міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв «TATRA OF STARS», який проходив у місті Попрад (Словаччина). Номінація: художнє читання.

Проєкт проводився за підтримки Міністерства культури, громадської організації «Крила життя» та фестивальних порталів «LAND OF TALENTS» та «GOLDEUROPE».

Мета і завдання конкурсу: підтримка талановитих виконавців, розкриття творчого потенціалу; відродження, збереження і розвиток національної культури.

Наставником і керівником була кандитат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Скуратко Тетяна Миколаївна. Зичимо нових успіхів і перемог!

ВІДЗНАКИВІДЗНАКИ
Відзнаки конкурсу