У ТНПУ провели  курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою "Органазація туристичної активності в межах території України"
У ТНПУ провели
курси підвищення кваліфікації
за освітньою програмою
"Органазація туристичної активності
в межах території України"

30 січня 2023 р. у Центрі післядипломної освіти ТНПУ успішно завершились курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою "Органазація туристичної активності в межах території України". Слухачі опанували такі питання: організація туризму в умовах постковідного періоду та військового стану в Україні; європейська ідентифікація історико-архітектурної спадщини; місто як простір туристичної активності; культурна спадщина і туризм (виміри взаємодії); креативні культурні індустрії у системі розвитку туризму.

Дякуємо висококомпетентним викладачам Андрію Васильовичу Кузишину та Сергію Ігоровичу Задворному за роботу! Слухачам з ДПТНЗ ТВПУ сфери послуг та туризму, ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ", ВСП "Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя" дякуємо за довіру!
Ми найкращі, а ви з нами!

Світлана Калаур
Юля Гейко