2 лютого відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.028
2 лютого об 11.00 год. в 24 аудиторії (другий поверх головного корпусу) відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.028.

На порядку денному – захист дисертації Калцуні Параскеві на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертації на тему «Інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивні класи закладів загальної середньої освіти Греції».

Науковий керівник:
Слозанська Ганна Іванівна – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова ради:
Калаур Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Бондар Тамара Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту Мукачівського державного університету

Ферт Ольга Григорівна – доктор педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Семенюк Антоніна Афанасіївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практики англійської мови Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Рецензенти:
Горішна Надія Мирославівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.