Гостьова лекція та майстер-клас від І.І.Бабина для студентів хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Гостьова лекція та майстер-клас

від І.І.Бабина для студентів

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

1-2 лютого 2023 року в Тернопільському національному педагогічному університеті перебував незалежний європейський експерт з структурної реформи вищої освіти Бабин Іван Іванович. Він зустрівся зі студентами 3-4 курсів хіміко-біологічного факультету спеціальностей Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та Середня освіта (Природничі науки), для яких прочитав гостьову лекцію на тему «Сучасні тенденції розвитку вищої освіти в європейському просторі» та провів майстер-клас «Цілісний розвиток людини».

Лекція Бабина Івана Івановича зацікавила всіх

Випускник хіміко-біологічного факультету ТНПУ в рідних стінах

Під час лекції Бабин І.І. поділився своїм досвідом вивчення структурної організації системи вищої освіти європейських країн, охарактеризував основні напрямки її реформування впродовж останнього десятиріччя, а також розкрив тенденції поступу національної вищої освіти до європейської інтеграції. Цікавим для наших студентів було питання про можливість визнання в європейських країнах українського диплома про природничо-наукову освіту.

Під час майсер-класу Бабин І.І. заохочує студентів до роботи над собою щодо цілісного розвитку

До дискусії долучилися і викладачі факультету

Студенти виявили неабияку зацікавленість життєвим і професійним шляхом випускника нашого факультету, колишнього завідувача кафедри, співробітника Міністерства освіти і науки України, людини широкого кругозору, тому ставили багато запитань лектору. Бабин І.І поділився своїми численними захопленнями, серед яких заняття спортом, йога, скандинавська ходьба, різні методи самопізнання та саморозвитку. Саме це допомагає педагогу тримати чудову фізичну форму, продовжувати заняття щодо зміцнення фізичного та духовного здоров’я, працювати тренером, допомагати людям.

Бабин І.І. володіє різноманітними оздоровчими практиками, які розглядає як засоби цілісного розвитку людини. Кілька простих вправ для релаксації, зміцнення фізичного та духовного здоров’я продемонстрував гість студентам і викладачам під час майстер-класу.

Висловлюємо щиру вдячність кандидату педагогічних наук, професору Бабину Івану Івановичу за відвідини хіміко-біологічного факультету, за змістовну лекцію і практичні поради. Працюємо разом для Перемоги України!

Галина Жирська,
доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін,

Анна Хоміцька,
заступник студентського декана хіміко-біологічного ф