Профорієнтаційна робота кафедри географії та методики її навчання ТНПУ з учнями Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І Пулюя

Профорієнтаційна робота кафедри географії

та методики її навчання ТНПУ

з учнями Тернопільського фахового коледжу

ТНТУ ім.І.Пулюя

2 лютого 2023 року на кафедрі географії та методики її навчання географічного факультету відбулась профорієнтаційна зустріч з учнями третього курсу Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І Пулюя».

Перед учнями виступила завідувач кафедри, проф. Леся Заставецька, яка розповіла про переваги навчання на освітніх програмах кафедри. Вона окреслила можливості подальшого працевлаштування для випускників кафедри, наголосила на практичноорієнтованому навчанні, застосуванні новітніх технологій під час вивчення географії. Велику зацікавленість у слухачів викликала інформація про міжнародну співпрацю Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з ВНЗ інших країн, грантові програми для студентів.
Завідувач кафедри, проф. Леся Заставецька виступає перед учнями

Проф. Леся Заставецька відзначила, що в університеті створене дуже сприятливе освітнє середовище для всебічного розвитку здібностей та талантів студентів.

Доцент Богдан Гавришок ознайомив гостей із особливостями вступу на спеціальності кафедри. Він  звернув увагу на переваги, які надаються пільговим категоріям абітурієнтів, можливості поселення у гуртожитки університету тощо. Доц. Богдан Гавришок зазначив, що професія вчителя завжди буде актуальною і зараз попит на неї лише зростає.

Викладач Оксана Семеген познайомила учнів із сторінками кафедри в соцмережах, запросила їх до активного діалогу з питань вступу на спеціальності кафедри.

Після спілкування з викладачами, учні відвідали геологічний музей географічного факультету, де екскурсію для них провів доц. Богдан Гавришок.

В геологічному музеї екскурсію веде доц. Богдан Гавришок

У геологічному музеї

Кафедра географії та методики її навчання висловлює вдячність викладачу туристичних дисциплін Грухіній Тетяні Ярославівні і майстру виробничого навчання Єрмаковій Тетяні Анатоліївні за супровід учнів коледжу та допомогу в організації зустрічі.  Зустріч залишила позитивні емоції у школярів

Зустріч залишила позитивні емоції у школярів