У ТНПУ презентували проєкт Ради молодих вчених при МОН України «Наукою вишиваємо Україну» (ФОТО)

У ТНПУ презентували

проєкт Ради молодих вчених при МОН України

«Наукою вишиваємо Україну»

2 лютого у Освітньому хабі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася презентація ініційованого проєкту від Ради молодих вчених при МОН України та Тернопільською ОВА «Наукою вишиваємо Україну».

Основна мета проєкту – об’єднати молодих науковців у спільних прагненнях відродження та зміцнення України, продемонструвати однаковий погляд на цілісність усієї спільноти молодих вчених, українську приналежність та уміння цінувати надбання своєї культури.

Голова Ради молодих вчених презентує проєкт Наукою вишиваємо Україну

У процесі вишивання карти беруть участь представники наукових установ зі всіх областей України. Планується створити вишиту мапу України розміром 3х5 м, яку буде розміщено у Верховній Раді України. Для створення 2 000 000 елементів вишивки знадобиться майже 7 км ниток різних кольорів. Кожний фрагмент карти буде створено з використанням кольорових комбінацій та технологій, притаманних певному регіону нашої країни.

Голова Ради молодих вчених презентує проєкт Наукою вишиваємо Україну

Рада молодих вчених ТНПУ є координатором проєкту в Тернопільському регіоні. Завдяки спільним зусиллям та настановам майстринь вдалось реалізувати задумане.

Координатор проєкту, заступник голови Ради молодих вчених Оксана Горин

На презентацію завітали ректор університету Богдан Буяк, проректорка з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Задорожна, заступник голови Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.

Ректор Богдан Буяк, проректор з наукової роботи Ірина Задорожна, представники Тернопільської ОВА та Рада молодих вчених ТНПУ

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до реалізації ініціативи!

Голова Ради молодих вчених ТНПУ
Ольга Логвись