До ювілею професора   БАРНИ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА

До ювілею професора

БАРНИ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА

Сьогодні святкує свій ювілей доктор біологічних наук, професор, професор кафедри ботаніки та зоології, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук Вищої школи України, академік Української Екологічної Академії наук Микола Миколайович БАРНА

Вельмишановний
МИКОЛО МИКОЛАЙОВИЧУ!

Наш дорогий колего!

Наш високоповажний учителю!

М.М.Барнаквіти

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого славного ювілею від колективу хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

У Вашому рідному університеті Ви працюєте уже більше 50-ти років, з яких 16 – на посаді декана природничого (з 1997 р. – хіміко-біологічного) факультету. У колективі університету та за його межами знають і шанують Вас як видатну особистість, відомого викладача і вченого, висококваліфікованого фахівця. Ви належите до славної когорти науково-педагогічних працівників, якими пишається наша Держава.

Ви відомі як професіонал з активною громадянською позицією, яку завжди сміливо відстоюєте. Ви є Людиною великого організаторського хисту, професіоналізму, державної відповідальності і постійного творчого горіння. Ваші глибокі знання та уміння запалюють у душах молоді вогник любові до науки і до знань.

У Вашій особі, шановний Миколо Миколайовичу, поєднуються кращі людські якості: мудрість, широка ерудиція та невичерпна енергія. Завдяки працьовитості, цілеспрямованості, Ви, ставши на шлях науково-педагогічної  діяльності, досягли блискучих успіхів як педагог, як науковець та як організатор і керівник. Ви виховали величезну плеяду вчителів, заучів та директорів шкіл, науковців та працівників освіти; створили власну наукову школу, розбудували та зміцнили хіміко-біологічний факультет. Переважна більшість працівників факультету – це Ваші учні.

Висловлюємо слова щирої вдячності за сумлінну працю, за науку і виховання, за вболівання за факультет і щиру любов до нього, за прекрасну ідею започаткування Біблійного ботанічного саду на території університету, яка уже знайшла своє втілення. За багато років спільної роботи ми звикли до того, що Ви – надійний, професійний працівник, якому притаманний високий рівень відповідальності за кожну справу та інноваційне стратегічне мислення.

Підтвердженням вагомості Ваших результатів наукової діяльності є численні відзнаки: медаль «Ветеран праці» (1987), нагрудний знак «Відмінник охорони природи УРСР» (1983), нагрудний знак «Відмінник народної освіти» (1987), Почесна грамота Міністерства освіти України (1995), Соросівський професор (1998), почесна відзнака «Гордість ТНПУ» (2021). У 2006 році Вам присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»; Ви Лауреат Академічної Нагороди Ярослава Мудрого АН ВШ України (2007).

У цей ювілейний день сердечно зичимо Вам, щоб доля й надалі була прихильною до Вас, даруючи мир, незрадливу удачу, натхнення, вірних і надійних друзів, втілення усього задуманого та якомога більше мирних, світлих і щасливих днів, зігрітих щирістю почуттів.

Хай примножиться творене Вами добро, а Ваші ідеї знаходять реалії втілення! Хай Ваша кипуча енергія та глибокі знання ще довго по вінця наповнюють душі та серця Ваших колег, рідних та близьких людей! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість та виваженість. Здоров’я Ваше хай буде міцним, успіхи – вражаючими, друзі – вірними, а родина – справжнім оазисом Щастя! Хай чаша Вашого життя по вінця буде переповненою здоров’ям, щастям, радістю, натхненням. Щасти Вам на Вашій життєвій ниві у нашій вільній незалежній Україні!

Від колективу хіміко-біологічного факультету,

декан проф. Надія Дробик

До вітань хіміко-біологічного факультету ТНПУ долучається уся спільнота університету, випускники та освітяни краю!

Щиро зичимо Вам благополуччя і гармонії, невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я і життєвих сил! Хай доля буде щедрою на щастя і добро! Нехай Ваше натхнення втілюється у нові здвагомі здобутки, а Ваші учні і послідовники щоденно дарують Вам радість!

Многа і благая літа благополуччя під мирним небом України!