ТНПУ на Другому міжнародному науковому форумі «Адаптивні процеси в освіті» (ФОТО)

ТНПУ на Другому

міжнародному науковому форумі

«Адаптивні процеси в освіті»

7-8 лютого відбувся Другий міжнародний науковий форум «Адаптивні процеси в освіті». Зокрема, 8 лютого працювала секція «Адаптивний менеджмент в освіті», якою керувала д.п.н., професор Оксана Боднар та к.п.н., професор Бердянського педагогічного університету Василь Крижко Спочатку було надано слово колегам із Запоріжжя, куди перемістились окремі заклади освіти. Василь Крижко присвятив свій виступ розвитку методології провідництва та проблемам відтворення системи освіти України. Наталія Данилова, директор Бердянської гімназії №2 м. Запоріжжя озвучила доповідь «Проблеми адаптування освітнього середовища в умовах воєнного стану». Ольга Коробова, заступник директора Бердянської спеціалізованої школи №16 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Запоріжжя висвітлила тему «Адаптивні основи педагогічної фасилітації в сучасному освітньому процесі». Виступ на тему «Адаптивне управління закладом освіти у поліпарадигмальному середовищ» представила Ольга Старокожко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Бердянського державного педагогічного університету. Цікавим був виступ Олега Балабана про «Адаптацію системи менеджменту закладу позашкільної освіти в умовах війни та тимчасової окупації» директора ЦДЮТ ім. Є.Руднєвої, аспірант БДПУ, м.Запоріжжя.

Тернопільський регіон представляли 7 учасників. Першу спільну доповідь Оксани Боднар та Олега Винничука «Структура побудови адаптивного менеджементу у закладі освіти» озвучила керівник секції О.Боднар.

У секції брали участь випускники магістратури спеціальності 073 Менеджмент ТНП, магістри:

- Андрій Ручаковський
, директор комунального закладу навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад с. Грабовець" Великогаївської сільської ради (виступ «Алгоритм адаптивного періоду новоприначеного керівника закладу загальної середньої освіти»),

- Алла Гірська
, помічник судді Тернопільського міськрайонного суду (виступ «Проблеми адаптування нормативно-правового забезпечення до специфіки функціонування закладу освіти»),

-
Анастасія Хомащук, заступник директора з виховної роботи. Чернівецький ліцей № 16 імені Ю.Федьковича (виступ «Адаптивний підхід до проектування виховного середовища закладу освіти»).

Виступ Ручаковського Андрія, магістра менеджменту директора комунального закладу с. Грабовець

Виступ Ручаковського Андрія, магістра менеджменту директора комунального закладу с.Грабовець

Виступ магістра менеджменту, випускника магістратури 073 Менеджмент Гірської Алла Миколаївни

Виступ магістра мереджменту, випускника магістратури за спеціальністю 073 Менеджмент Хомащук Анастасії Богданівни

Надзвичайно презентабельними були виступи на секції
Олександри Сологуб, доктора філософії, старшого викладача кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Механізми адаптування інформаційного середовища закладу освіти до умов воєнного стану» та Лесі Гапон, к. ф.н., викладача  кафедри української мови та методики її викладання ТНПУ імені Володимира Гнатюка на тему «Створення адаптивного середовища для п’ятикласників як актуальна проблема професійного розвитку вчителів-словесників».

Висловлюємо велику вдячність всім слухачам нашої секції та зокрема, організатору, метру менеджменту, д.п.н., професору Галині Єльниковій за запрошення на надання можливості брати участь у наукових дискусіях. Поки живе наука, Україна – непереможна!

Професор Оксана Боднар