На шляху до Олімпу: п'ятий випуск неформального спілкування з чемпіонами ТНПУ (ВІДЕО)
На шляху до Олімпу:
п'ятий випуск неформального спілкування
 з чемпіонами ТНПУ

В рамках проведення Всеукраїнського спортивно-виховного заходу, що реалізується НОК України та олімпійська команда під назвою #OLIMPICLAB напрямок "Чат з чемпіоном" до відділення НОК України в Тернопільській області завітав відомий український лижник та біатлоніст, магістрант факультету фізичного виховання ТНПУ, вихованець Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" Тарас Радь.
За плечима титулованого але ще досить молодого спортсмена золото Паралімпійських Ігор (2018 рік - Пхьончхан), 2 срібла та бронза Паралімпійських Ігор (2022 рік - Пекін), переможець Чемпіонату Світу з біатлону, найвище спортивне звання "Заслужений майстер спорту України", перемоги та призові місця на Кубку світу з біатлону!
Тарас розповів про свій шлях до вершин, як розпочав займатися біатлоном, які змагання для нього були найпам'ятнішими.

Тренує спортсмена Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України — Віктор Федорчак.

Впевнені, що ці історії успіху додадуть мотивації дітям та молоді до занять професійним спортом! І вже незабаром прапор України буде знову майоріти на вершині Олімпу!