Ознайомлення студентів факультету мистецтв ТНПУ з секретами каменю у реставрації (ФОТО)

Ознайомлення студентів

факультету мистецтв ТНПУ

з секретами каменю у реставрації

Реставраційна діяльність надзвичайно багатогранна. Щоб якісно виконати роботу по збереженню пам’ятки, фахівцю необхідно володіти великим багажем знань у різних сферах. Зокрема, працюючи із об’єктами з каменю, реставратор повинен володіти знаннями про структуру порід, їх властивості, місцезнаходження тощо.

Сьогодні, 9 лютого 2023 року, була організована зустріч студентів спеціальності «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» з кандидатом геологічних наук, доцентом кафедри мінералогії, петрографії та геохімії геологічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка Борняк Уляною Іванівною. Пані Уляна провела цікаву лекцію про різновиди каменю, його властивості та методи обробки у реставрації. Студенти мали змогу ознайомитись з процесами утворення та руйнування різних видів порід, їх експлуатацією та заходами по збереженню каменю.

Цікава розповідь

Особливості каменю

Обмін досвідом

Дослідження шляхом експерименту Дослідження шляхом експерименту

Щиро вдячні Уляні Іванівні за співпрацю та запрошення на тематичну екскурсію до Львова.

Відео лекції згодом буде розміщено на сайті факультету мистецтв http://name-facmyst.tnpu.edu.ua/

Асистент кафедри

образотворчого мистецтва, дизайну