ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ відвідали виставку у художньому музеї (ФОТО) ЗМІ про нас

Студенти ТНПУ відвідали виставку

у художньому музеї

У Тернопільському обласному художньому музеї відбувся вечір пам'яті і презентація виставки живопису і графіки Антіна Малюци "Життя, присвячене мистецтву". Виставку приурочили до 115-ї річниці від дня народження митця. Про це повідомила заступниця директора ТОХМ Ольга Ваврик.

За її словами, експозицію виставки склали твори із фондів Художнього та Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

У Тернополі відкрили виставку "Життя, присвячене мистецтву"Картини Антіна Малюци. Фото: Наталя Огінська

"Антін Малюца – графік і живописець, мистецтвознавець, критик, публіцист, культурний діяч, уродженець с. Токи на Тернопільщині. В Україні він здобув початкову і фахову освіту, тут відбулося його мистецьке становлення, але, на жаль, через перипетії ІІ Світової війни, митець змушений був залишити Батьківщину і виїхати за кордон. Там, переборюючи життєві труднощі і виклики долі, зайняв достойне місце серед мистців української діаспори, не переставав щиро, усіма своїми талантами працювати для України", – повідомила Ольга Ваврик.

У Тернополі відкрили виставку "Життя, присвячене мистецтву"Головна зберігачка музейних фондів Наталія Піщев. Фото: Наталя Огінська

Захід відвідали студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну ТНПУ. Виставка триватиме до 2 березня.

У Тернополі відкрили виставку "Життя, присвячене мистецтву"
Відкриття виставки. Фото: Наталя Огінська

Суспільне новини