Відбулося чергове засідання інженерно-конструкторської групи при кафедрі машинознавства і транспорту ТНПУ (ВІДЕО)

Відбулося чергове засідання

інженерно-конструкторської групи

при кафедрі машинознавства і транспорту

ТНПУ

8 лютого 2023 року відбулося чергове засідання інженерно-конструкторської групи, створеної з ініціативи професора Валерія Федорейка при кафедрі машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Інженери-конструктори Олександр Пальчик, Олег Каліщук і Микола Рутило  здійснили детальний аналіз результатів застосування розробленої системи моніторингу локацій та вогневого враження цілей в рамках реальних бойових дій ЗСУ.
  Радяться науковці

Враховуючи результати бойового застосування та бажання військових, запропоновано новий модернізований варіант системи, яка після випробувань на полігоні, у найкоротші терміни буде відправлена на передову.

Допомагаємо ЗСУ!

Слава Україні!