Закінчився фінальний етап І (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»
Закінчився фінальний етап
І (обласного) туру
всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2023»

12–13 лютого 2023 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив фінальний етап І (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

В номінації «Початкова освіта» головою журі була доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Кодлюк Ярослава Петрівна.

Переможцем конкурсу в цій номінації стала учителька Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов, випускниця Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка спеціальності «Початкова освіта» (2010 р.) Золота Юлія Володимирівна. Вітаємо колег!

Журі конкурсу в номінації «Початкова освіта»

Урок моделює Золота Юлія Володимирівна

Урочисте закриття І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

Коненко Лариса Богданівна,