У ТНПУ відбулось мистецьке свято "Закохані в Україну"
У ТНПУ відбулось

мистецьке свято

"Закохані в Україну"

14 лютого, у День всіх закоханих, на сцені актової зали ТНПУ відбувся справжній творчий бум.

Студентську молодь з Днем закоханих привітав ректор університету, професор Богдан Буяк: "Наш університет завжди був закоханим в Україну, залюбленим в Україну. Таким і залишається надалі. Бажаю кожному з вас знайти справжнє кохання".

Студентську молодь з Днем закоханих  привітав ректор університету, професор Богдан Буяк

Учасники мистецького свята – студенти з різних факультетів:
  • Харчук Яна – студентка історичного факультету. Мистецька композиція.
  • Хореографічна композиція від танцювального ансамблю «Веснянка». Читець Богдан Нікітюк.
  • Попельовська Катерина – студентка факультету педагогіки і психології з пісенною композицією «Біля серця».
  • Дует Пісяк Петро та Кріль Богдан – студенти факультету мистецтв. Композиція «На острові чекання».
  • Хореографічна композиція від Щербанюк Вероніки – студентка факультету фізичного виховання.
  • Музичне вітання від Цяпути Анни – студентки факультету мистецтв.
  • Дует Мельничук Христина та Захарій Аліна – студенти факультету педагогіки і психології.
  • Молдавчук Вікторія – студентка факультету мистецтв. Авторська поезія «Не кохайтеся».
  • Курас Софія-Анастасія – студентка факультету педагогіки і психології (Хореографічна композиція).
  • Іваничко Вікторія з авторською піснею – студентка факультету філології і журналістики.
  • Монюк Анна – студентка факультету мистецтв. Композиція «Намалюю тобі зорі».
  • Полиняк Юлія – студентка факультету іноземних мов.  Авторська композиція «Ми переможемо».
  • Ведучі свята: Зинченко Ольга – студентка факультету педагогіки і психології та Роман Град – студент факультету іноземних мов.
Щиро дякуємо учасникам за активність та ініціативність.

У ТНПУ відбулось мистецьке свято "Закохані в Україну"

Пам’ятаймо, друзі, ми майбутнє України! Будьмо гідними наших захисників, учімося, працюймо, живімо достойно. Кохаймо щиро. І нехай у наших серцях завжди буде світло, затишно і тепло! Адже, українці – одна велика сім'я, в яких одне бажання – Перемога!

Більше фотографій переглядайте в альбомі.

Пресслужба ТНПУ