Кафедра математики та методики її навчання фізико-математичного факультету ТНПУ запрошує учнів на конкурс!
Кафедра математики
та методики її навчання
фізико-математичного факультету ТНПУ
запрошує на конкурс!

До уваги учнів, зацікавлених математикою! Запрошуємо Вас взяти участь у Конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво».

Конкурс відбуватиметься 9 березня 2023 року о 15:00

У Конкурсі можуть взяти участь учні 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів із творчими роботи з математики.

Вимоги до творчої роботи:

- робота повинна містити власні спостереження, аналіз та узагальнення;

- назва роботи повинна бути лаконічною, без скорочень, вказувати на мету і предмет дослідження;

- робота повинна мати чітку структуру (титульний аркуш; зміст (план); основна частина (теоретична і практична); висновки; список використаної літератури; додатки (за потреби)). Для представлення результатів підготувати презентацію та виступ до 10 хв.

Кінцевий термін подання роботи на конкурс – 3 березня 2023 року.

Консультації щодо тематики та оформлення конкурсних робіт можна отримати на кафедрі математики та методики її навчання.

Контактна особа: Гетманюк Оксана Іванівна. Оголошення Олімпіада

Кафедра математики та методики її навчання