Факультет філології і журналістики ТНПУ інтерпретував шоу «Хто зверху?» (ФОТО)

Факультет філології і журналістики ТНПУ

інтерпретував шоу «Хто зверху?»

У вівторок, 14 лютого, у приміщенні центрального корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся захід, присвячений Дню Святого Валентина. Ініціатором розважального дійства став студентський уряд факультету філології та журналістики.

Розважальна програма мала концепцію телевізійного шоу «Хто зверху?»: команда дівчат змагалася проти команди хлопців.

Серед глядачів – студенти та викладачі

Всього було 6 конкурсів. В них учасники мали за допомогою жестів показати пісню, яка лунає в навушниках, скласти слова з літер, відгадати назви речей, якими користуються жінки та чоловіки тощо.

Гравці готуються до конкурсу з відгадування слів.

Гравці готуються до конкурсу з відгадування слів

Окрім конкурсів, у програмі свята були музичні та поетичні паузи, під час яких студенти факультету філології та журналістики співали пісні та декламували вірші про кохання. Стати учасником заходу мав змогу кожен з його глядачів, оскільки для них було передбачено коротке бліц-опитування.

Команда хлопців

Закінчилось шоу «Хто зверху?» перемогою команди дівчат, але призи отримала кожна з команд

Переможці заходу – команда дівчат

На завершення заходу було здійснено збір коштів на потреби Збройних Сил України. Загалом для військових вдалося зібрати 2145 гривень.

Студентка 2 курсу та капітан команди дівчат Чура Катерина вважає, що українці в тилу мають всіма силам підтримувати ЗСУ: як матеріально, так і емоційно. «Нам потрібно жити, вірити, любити, адже ворогу того і потрібно, що зламати, зневірити нас. Не зважаючи на війну, як на фронті, так й інформаційну, ми повинні продовжувати боротися, адже поки наші воїни стоять на передовій, ми маємо їм забезпечити спокійний тил. І тим самим наближати нашу перемогу», – переконана дівчина.

На думку студента 4 курсу та капітана команди хлопців Канюки Андрія, святкові заходи під час війни мають право на життя, адже, за його словами, в цей час кожен день, який присвячений коханню – доцільний.

«Я став одним з ініціаторів цієї ідеї та повністю задоволений тим, як вона пройшла. Ми змогли розвеселити студентів і викладачів, відволікти їх бодай на одну пару від навчання та повітряних тривог і подарували трішки світла в цей день для всіх присутніх», – каже хлопець.

Студентка групи Ж-24

Ірина Канюка