ТНПУ посів перше місце в Тернопільській області серед ЗВО за показником «Зараховано на бюджет»

ТНПУ посів перше місце
в Тернопільській області серед ЗВО
за показником
«Зараховано на бюджет»

Інформаційною системою
«Вступ.ОСВІТА.UA»  складений рейтинг закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів.

За показником «Зараховано на бюджет» Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посідає у рейтингу перше місце серед вишів Тернопільщини.

Зокрема, за цим показником серед 200 вишів України ТНПУ займає позицію 23,
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя - 44,
Західноукраїнський національний університет - 57 ,
Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського - 76.

Примітка

Як інформує Освіта, у рейтингу враховано всіх осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

У рейтингу використані дані 2022 року, отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс». До рейтингу не включені військові заклади вищої освіти (заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти.

Пресслужба ТНПУ