День Єднання у ТНПУ: рік 2023 (ФОТО, ВІДЕО)
День Єднання у ТНПУ:

рік 2023

Сьогодні, 16 лютого, перед головним корпусом університету зібралися викладачі, працівники та студенти, щоб разом відзначити День Єднання.

Торік ми відзначали цей день вперше: незадовго до розгорнутої агресії рашистів університетська спільнота разом з Українським народом  вперше вийшла на вулиці, щоб продемонструвати свою єдність, відвагу, любов до Батьківщини і готовність боронити свою державу.

Відтоді кожен наш день позначений гіркими втратами і дорогоцінними перемогами.

Відтоді ми стали ще більш згуртованими і сміливими.

Відтоді ми навчилися жити під гул сирен, вчитися у сховищах, економити світло і підтримувати тих, кому найважче.

І сьогодні ми демонструємо нашу єдність у любові до України, у дотриманні нашого європейського курсу і у люті до ворога.

Ми - єдині!
Ми- єдині!

У піднесеній атмосфері патріотизму урочисто піднявся в напрочуд ясне і сонячне небо Державний Прапор України. Проникливо і гордо присутні виконали Державний Гімн України.
З промовою виступила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Задорожна Ірина Павлівна.

Ірина Павлівна звертається до колективу ТНПУ

Разом наближаємо Перемогу!

Більше світлин дивіться в альбомі

Сьогодні нас найбільше об'єднує непохитна віра в перемогу. Єднаймося, українці! В єдності наша сила! Збереження цієї єдності є життєво важливою для повернення миру та безпеки в Україні.
Ми сильні − разом!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Пресслужба ТНПУ