Психологічна школа ТНПУ «Пізнай себе» запрошує слухачів (ФОТО)

Психологічна школа ТНПУ

«Пізнай себе»

запрошує слухачів

16 лютого розпочала роботу ІІ Психологічна онлайн школа "Пізнай себе", організована кафедрою психології факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Найважливіше і найскладніше завдання, яке постає перед кожним випускником і кожною випускницею – вибір  майбутньої професії. Від цього першого по-справжньому дорослого вибору залежить спрямування вашого подальшого життя, розвиток, успіх і задоволення. Особливо актуальним і складним є вибір професії в умовах повномасштабного військового вторгнення, яке провокує паніку, страх, апатію, і як наслідок – стрес і невизначеність.

Професор Орап М.О. відкрила ІІ Психологічну онлайн школу Пізнай себе

Професор Орап М.О. відкрила ІІ Психологічну онлайн школу "Пізнай себе"

Психологи знають, як опанувати себе, як подолати стрес, як досягнути психологічного благополуччя навіть в такий складний час, який переживає зараз Україна. Психологи знають, як допомогти пізнати себе, розкрити свої таланти і можливості, дізнатись про свої реальні бажання. Психологи знають, що будь який життєвий вибір набагато легше зробити, якщо добре знати себе, свої особливості, унікальні здібності, навички та уміння, мотиви та інтереси. Саме тому фахівці кафедри психології започатковують психологічну школу, щоб допомогти вам, випускникам і випускницям шкіл у цей нелегкий для нас усіх час пізнати себе та  зберегти і примножити внутрішні ресурси.

Заняття будуть дуже корисними для випускників, які стоять перед вибором професії, людям, котрі намагаються глибше пізнати себе і побудувати щасливе життя.

Заняття проводитимуться 1 раз на тиждень, щочетверга в онлайн-форматі на платформі ZOOM за постійним посиланням:

За додатковою інформацією можна звертатись у Viber за номером 067 747 27 54

Завідувач кафедри психології