ЗМІ про нас  Школярів і студентів, які мріють бути журналістами, ТНПУ запрошує на безоплатне навчання. Які умови? (ФОТО) ЗМІ про нас

Школярів і студентів,
які мріють бути журналістами,
 ТНПУ запрошує на безоплатне навчання.
Які умови?

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка 15 лютого стартувала медіашкола «В ЕТЕРІ».

Реєстрація на неї досі триває. Школа дасть учасникам змогу спробувати себе у ролі журналіста та опанувати основи медіадіяльності.

Навчання повністю безкоштовне, а долучитись до нього можуть учні середніх та старших класів й студенти тернопільських «вишів».

Як зареєструватись і які навички отримаєте?

Медіашкола «В ЕТЕРІ» – це майданчик для інтерактивного спілкування усіх зацікавлених у непростій журналістській професії з тренерами, експертами та справжніми фахівцями медіасфери.

Цей проєкт колектив кафедри журналістики ТНПУ імені Володимира Гнатюка організовує вже третій рік поспіль, і вдруге – в умовах повномасштабної війни. Заняття є профорієнтаційними, для вступу майбутніх абітурієнтів за спеціальністю «Журналістика».

Тривалість курсу – 11 тижнів (з 15 лютого по 26 квітня). Заняття відбуваються у змішаному форматі: наживо (в аудиторії 52 на другому поверсі педагогічного університету) та з можливістю онлайн-підключення через Zoom.

Під час зустрічей учасники зможуть:

- Прокачати соціально-комунікативні навички, від яких залежить успіх у взаємодії з людьми;
- Дізнатись більше про секрети журналістської «кухні»;
- Оволодіти мистецтвом «приготування» медіа тексту для різних платформ;
- Освоїти інструменти для створення фото- та відеоконтенту;
- Бути у тренді в соціальних мережах;
- Навчитися пропускати крізь «сито» інформацію (відокремлювати корисну від шкідливої);
- Опанувати основи медіаграмотності;
- У майбутньому створити своє медіа та мати прибуток.

Програма курсу налічує два модулі, у першому 5 занять, а у другому – шість.

Теми модуля №1:
«Журналіст: престиж, імідж, перспективи»,
«Як подолати страх публічного виступу»,
«Як розпізнати фейк. Алгоритм протидії креативній брехні»,
«Секрети сторітелінгу»,
«Мистецтво самопрезентації».

Теми модуля №2:

«Як писати класні тексти»,
«Фотографуй вдало, збільшуй аудиторію»,
«Психологічна стійкість. Як вистояти в умовах невизначеності»,
«Тележурналістика: стрім трансляції»,
«Права та обов’язки журналіста: як не потрапити в халепу»,
«Якими мають бути сучасні медіа».

Спікерами на лекціях є як досвідчені викладачі кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету, так і фахівці різноманітних медіагалузей:
- відомі регіональні журналісти з онлайн-медіа, телеканалів, друкованих видань, радіо;
- представники пресслужб;
- SMM-менеджери;
- волонтери інформаційних ресурсів;
- копірайтери; редактори районних газет і сайтів;
- письменники;
- психологи;
- члени громадських організацій;
- вебдизайнери тощо.

Більшість з них – студенти, які наразі навчаються в університеті і працюють за спеціальністю, а також випускники кафедри, які досягли успіху.

На двох лекціях виступлять і журналісти сайту «20 хвилин» – розкажуть юним медівникам про роботу над матеріалами в онлайн-медіа та яку роль фотографія відіграє для читачів.

Тривалість кожної зустрічі – 80 хвилин. Лекція проходить раз на тиждень, щосереди о 16:00.

За умови регулярного відвідування занять кожен учасник отримає сертифікат про закінчення медіашколи. Він пригодиться вам у вашій професійній діяльності, як журналіста.

Більше інформації можна прочитати тут: http://kafgyrn.tnpu.edu.ua.

Форма реєстрації за лінком:

Відразу після заповнення форми вам напишуть подальші дії на електронну пошту. Тож не зволікайте і доєднуйтесь!

Контактні особи:
097 700 04 60 (Галина Синоруб),
067 366 49 62 (Наталія Біла).