ТНПУ на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми мовознавства та лінгвометодики в умовах війни в Україні» (ФОТО)

Факультет філології і журналістики – співорганізатор Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми мовознавства та лінгвометодики в умовах війни в Україні», присвяченої Міжнародному дню рідної мови.

21 лютого відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми мовознавства та лінгвометодики в умовах війни в Україні», організована кафедрою іноземних мов Поліського національного університету спільно з кафедрою української мови та методики її навчання ТНПУ, кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін та інноваційної педагогіки Херсонської державної морської академії, а також кафедрою іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Наші друзі і партнери - колектив філологів Поліського національного університету

Друзі і партнери ТНПУ - колектив філологів Поліського національного університету

Кафедра української мови та методики її навчання ТНПУ - співорганізатор конференції

Кафедра української мови та методики її навчання факультету філології і журналістики ТНПУ - співорганізатор конференції

У заході взяли участь високоповажні науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти з 18 українських та 9 закордонних закладів освіти, установ (Республіки Польщі, Федеративної Республіки Німеччини, Республіки Австрії, Турецької Республіки, Держави Ізраїлю, Канади). Загалом 147 учасників зголосилися до участі в конференції.

Викладачі факультету філології і журналістики, зокрема кафедри української мови та методики її навчання, кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання, представили актуальні, змістовні доповіді. Доктор педагогічних наук, професор Елеонора Палихата, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Петришина, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, викладач відділення української мови і літератури кафедри слов’янських мов факультету письменства Стамбульського університету Тетяна Фецан виступили на пленарному засіданні з актуальних проблем переосмислення освітніх реалій, навчання української мови в умовах війни, а також в іншомовному просторі.

Професор Елеонора Палихата і доцент Ольга Петришина - позитивні емоції під час дискусії на пленарному засіданні

Ольга Петришина про статус української мови під час війни

Тетяна Фецан, аспірант кафедри української мови та методики її навчання, про функціонування української мови в Турецькій Республіці

На конференції звучали доповіді науковців різними мовами – українською, англійською, німецькою, польською, що переконливо засвідчило підтримку українців у час війни, значущість міжмовних контактів у розбудові нашої держави на шляху інтеграції в європейський науковий та культурно-освітній простір.

Кафедра української мови та методики її навчання висловлює щиру вдячність дружньому колективу філологів Поліського національного університету, зокрема Катерині Климовій, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри іноземних мов, за співпрацю, дискусію, спільний науковий пошук.

Тримаймо мовний стрій!

Аспірант Тетяна Фецан,