2 березня відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.029

2 березня 2023 р. об 11.00 год. в 24 аудиторії (другий поверх головного корпусу) відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.029.

На порядку денному – захист дисертації Шкляра Анатолія на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник:
Сорока Ольга Вікторівна  – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Калаур Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Тюріна Валентина Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, МВС України.

Торічний Олександр Володимирович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, м. Хмельницький.

Олло Василь Петрович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри продовольчого та речового забезпечення, директор Державного навчального закладу «Одеський навчальний центр №14».

Рецензенти:
Парфанович Іванна Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.