Профорієнтаційна робота хіміко-біологічного факультету ТНПУ іде за планом (ФОТО)

Профорієнтаційна робота

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

іде за планом

Згідно плану профорієнтаційної роботи хіміко-біологічного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка  працівники факультету (доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Гуменюк Г.Б. та  аспірант першого року навчання кафедри хімії та методика її навчання Марків В. С. відвідали Тернопільську обласну бібліотеку – філію № 8 для дорослих та поспілкувалися з учнями 9 – го класу Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети, (вчитель – Заворська Ольга Анатоліївна та бібліотекар школи Марія Євгенівна Гаврон).

Розповідь доц. Гуменюк Г.Б. про хіміко-біологічний факультет ТНПУ

Дослід. Фараонові змії.

Дослід "Фараонові змії"

Демострація дослідів аспірантом хіміко-біологічного факультету ТНПУ Марківим В. С.

Учні 9-го класу Тернопільського ліцею № 21-спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети

Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в ТНПУ імені Володимира Гнатюка ознайомили учнів працівники хіміко-біологічного факультету.

Увазі присутніх було представлено буклети і презентаційні матеріали хіміко-біологічного факультету нашого університету, а також було продемонстровано ряд цікавих хімічних дослідів, зокрема «Фараонові змії», «Штучний дим або дим без вогню», «Вулкан», «Чудесне зцілення рани».

Велика подяка працівникам бібліотеки за освітній майданчик та унікальну атмосферу!

Г.Б.Гуменюк