Доцентка кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови ТНПУ пройшла закордонне стажування в Німеччині (Hochschule Anhalt) (ФОТО)
Доцентка кафедри німецької філології
та методики навчання німецької мови ТНПУ
пройшла закордонне стажування
в Німеччині (Hochschule Anhalt)

Доцентка кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови Вирста Наталія з 09.01.2023 по 24.02.2023 проходила закордонне стажування на тему "Digital Future: Blended Learning in German" у Вищій технічній школі федеральної землі Саксонія-Ангальт у місті Кьотен, Німеччина (Hochschule Anhalt). Під час стажування Наталія Вирста вивчала методичні аспекти організації змішаного та дистанційного навчання, пройшла підвищення професійної майстерності з викладання німецької мови як першої іноземної для студентів інженерних спеціальностей, зокрема для українців, які продовжують навчання в Німеччині.

З координаторкою проекту Blended Learning Оксаною Василенко

З 13.02.2023 по 20.02.2023 Наталія Вирста взяла участь у весняній школі перекладу Spring School „Trends in Translation and Localization, German Language and Culture“, яка була організована факультетом інформатики Вищої школи Саксонії-Ангальт для студентів та викладачів українських закладів вищої освіти з Києва та Одеси. В рамках цього заходу розглядались актуальні питання комп’ютерної лінгвістики, зокрема машинного перекладу та використання штучного інтелекту.

З українськими студентами під час курсу німецької мови

Біля навчального корпусу Studienkolleg, Hochschule Anhalt

Фото на заставці: Кьотен, 2023

Під час стажування були окреслені перспективи подальшої співпраці між ТНПУ та Вищою школою Саксонії-Ангальт.

Доцентка кафедри німецької філології
та методики навчання німецької мови
Наталія Вирста