Ректор ТНПУ візьме участь у стратегічній сесії керівників закладів вищої освіти
Ректор ТНПУ візьме участь
у стратегічній сесії
керівників закладів вищої освіти

1-2 березня 2023 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться стратегічна сесія керівників закладів вищої освіти.

Метою проведення стратегічної сесії є розгляд пріоритетних завдань педагогічної освіти та перспектив її розвитку. Зокрема, передбачено обговорення питань щодо очікуваного закладами вищої освіти випускника школи, здатного опановувати наукоємні та інноваційні освітні програми вищої освіти і, відповідно, - вимог до сучасного вчителя, здатного сформувати такого випускника; моделі сучасної школи та педагогічного університету, що забезпечують відповідну підготовку.

Ректор ТНПУ доктор філософських наук, професор Буяк Богдан Богданович братиме участь у панельній дискусії "Педагогічна освіта" стратегічної сесії 1 березня 2023 р.

Окрім представників Міністерства освіти і науки та ректорів провідних закладів вищої освіти участь у стратегічній сесії візьмуть представники Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, НАПНУ, НАЗЯВО, ДСЯО, НАК, міжнародних організацій.