Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО)

Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобули нагороди чемпіонату України

з пауерліфтингу

З 13 по 19 лютого 2023 року у м. Коломия, Івано-Франківської області, проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп під егідою Національної федерації пауерліфтингу України. Ці змагання відзначилися видовищними баталіями між неодноразовими призерами світу та Європи за призові місця та право представляти цьогоріч нашу державу на міжнародних помостах.

На цих змаганнях успішно виступили студентки Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Так, серед юніорок вагової категорії до 52 кг не було рівних майстру спорту України міжнародного класу, студентці другого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка Марії Полянській, яка до загальної медалі у сумі додала ще три золотих в окремих вправах, підтвердивши своїм результатом чинне спортивне звання. Також Марія посіла другу сходинку в абсолютній першості серед юніорок.

Марія Полянська чемпіонка України серед юніорок

Марія Полянська - чемпіонка України серед юніорок

Марія Полянська срібна призерка в абсолютній першості серед юніорок

Третьокурсниця факультету фізичного виховання, член збірної команди України Софія Бздир стала другою у ваговій категорії до 57 кг, як у сумі, так і в окремих вправах.

Софія Бздир срібна призерка чемпіонату України серед юніорок.

Софія Бздир - срібна призерка чемпіонату України серед юніорок

Результати наших студенток дозволили збірній команді Тернопільської області посісти третє місце серед юніорок.

Одногрупник Софії Бздир, член збірної команди України Ігор Грошко, готуючись до майбутніх змагань з жиму лежачи, на цьому чемпіонаті дебютував у ролі судді-асистента і з цим амплуа справився на відмінно.

Ігор Грошко (третій зліва) - один з кращих асистентів чемпіонату України

Вітаємо наших студентів із високими результатами та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту