Тернопільський місцевий центр з надання БВПД і ТНПУ намітили шляхи співпраці
Тернопільський місцевий центр

з надання БВПД

і ТНПУ намітили шляхи співпраці

Директор Тернопільського місцевого центру з надання БВПД Юрій Гордєєв провів зустріч з доцентом кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ ім. Володимира Гнатюка Іванною Андрійчук.

Сторони зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці, а їх, як виявилося, може бути чимало. Це - і проходження практики на базі місцевого центру, проведення студентами психологічних тренінгів для працівників центру, проведення спільних правопросвітницьких заходів в закладах освіти з метою залучення додаткових ресурсів для реалізації пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

Оскільки студенти проходять навчання по медіації і така практика є досить новою в Україні, фахівцям місцевого центру запропоновано провести зустріч з майбутніми психологами - студентами ТНПУ та розкрити тему медіації, розповісти, як це працює на практиці та в чому полягає перевага позасудового вирішення спорів.

Тернопільський місцевий центр з надання БВПД