Магістранти факультету педагогіки та психології ТНПУ останній день зими присвятили волонтерству
Магістранти факультету
педагогіки та психології ТНПУ
останній день зими
присвятили волонтерству

28 лютого 2023 року, в останній день зими, випала прекрасна можливість поволонтерити.
Ми, магістранти факультету педагогіки та психології, освітньо-професійних програм «Соціальна педагогіка» та «Соціальне адміністрування в громаді» відвідали разом з керівником Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім. В. Гнатюка Галиною Михайлівною Олійник Тернопільську обласну громадську організацію «Центр сприяння дітям із синдромом Дауна» «Бебіко».

Вивчаючи цікаву дисципліну "Організація дозвілля дітей з ООП", ми зрозуміли, як потрібно володіти теоретичним матеріалом та вміло його застосовувати у практичній роботі. Саме під час волонтерства усвідомили важливість даної роботи з дітками з особливими освітніми потребами.
Проведення пізнавальних занять, спрямованих на розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних можливостей вихованців, спілкування та проведення весело часу – це дійсно неоціненний волонтерський досвід, який надихає нас усіх на те, що разом можна змінити життя інших на краще.

Всебічний розвиток розпочинається тоді, коли ми не бачимо перешкод у роботі з різними категоріями діток та стараємось оптимізувати все, що стосується соціуму.

Ця організація робить велику справу вже багато років, допомагаючи діткам та їхнім батькам жити в гармонії з труднощами, що підготувало їм життя. Незважаючи на складність та велику відповідальність «Центру сприяння дітям із синдромом Дауна» «Бебіко», справляється на відмінно зі своєю задачею.

Будемо раді і надалі працювати волонтерами! Адже тут панує щира доброта та велика відвага, яка допомагає вірити, що «Світ не без добрих людей».

Kate Kuzma