Флешмоб «Мова єднання» у ТНПУ (ФОТО)

Флешмоб «Мова єднання» у ТНПУ

21 лютого у фоє головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся флешмоб «Мова єднання», приурочений до святкування Міжнародного дня рідної мови. Організаторами заходу виступили викладачі та студенти факультету філології і журналістики.

З вітальним словом виступив ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Богдан Богданович Буяк, який наголосив на особливій актуальності свята рідної мови у наш час.

З вітальним словом виступив ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Буяк Богдан Богданович

З вітальним словом виступив ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Буяк Богдан Богданович

Під час заходу студенти розповіли про історію свята, співали українських пісень та декламували авторські поезії. Найяскравішою частиною свята був танець з українськими хустками, підготований філологами-першокурсницями.

Флешмоб Мова єднання

Флешмоб "Мова єднання"

Авторську поезію зачитала студентка факультету філології і журналістики Магула Катерина

Активну участь в організації заходу взяли студенти першого курсу факультету філології і журналістики

На завершення - спільне фото учасників і гостей заходу

Мета Міжнародного дня рідної мови – показати важливість та самобутність кожної мови світу. У часи війни українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову, адже саме мова є основою нашої національної ідентичності, джерелом інтелектуальної та духовної культури народу.

Старший лаборант кафедри
загального мовознавства і слов’янських мов

Марковська Мар’яна