Уроки успіху для студентів від випускників ТНПУ (ФОТО)

Уроки успіху для студентів

від випускників ТНПУ

Вже традиційними стали зустрічі студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання з випускниками. 28 лютого на кафедру завітали колишні магістранти випуску 2020 року.

Історію пошуку себе у професії розповіла Концевич Дарина. Успіху може досягти той, хто активно шукає можливості для творчої самореалізації.

Пошук роботи дизайнера Дарина здійснювала самостійно. Завдяки наполегливості, рішучості та відповідальності, у такий непростий для України час, змогла налагодити співпрацю з компанією «Picsart», стати підприємцем та реалізувати себе як творчу особистість.

Етапи підготовки зображення

Демонстрація робіт

Результат співпраці з видавництвом Свічадо

Результат співпраці з видавництвом "Свічадо"

Для здобувачів вищої освіти цей досвід безумовно корисний. З перших вуст, вони дізнались про всі тонкощі фрілансу у дизайні та про те, наскільки цінним є здобуття знань у стінах рідного ТНПУ.

Дякуємо нашим випускникам, бажаємо успіху та подальшого професійного зростання.

Надія Слободна,

асистент кафедри образотворчого мистецтва,

дизайну та методики їх навчання