Магістранти ТНПУ спеціальності «Журналістка» завершили виробничу практику (ФОТО)

Магістранти ТНПУ спеціальності «Журналістка»

завершили виробничу практику

Цьогоріч студенти групи мЖ-11 факультету філології і журналістики денної форми навчання проходили виробничу практику з 30 січня по 24 лютого.

Вони мали змогу здобути новий досвід у таких медіаустановах:

- телеканал «Файне місто», український культурний мовник «Ukraine  Forever»,

- Національна суспільна телерадіокомпанія України» (UA: Тернопіль),

- телерадіоорганізація «Ух-Радіо»,

- інформаційно-аналітичний тижневик «Партнер»,

- ФМ «Галичина» (м. Львів),

- редакції газет «Свобода плюс Тернопільщина» та «Народне слово».

Анастасія Кисіль, яка проходила практику у філії акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (UA: Тернопіль), як кореспондентка підготувала 17 журналістських матеріалів (телесюжети, коментарі, інтерв’ю). «Протягом робочого дня я готувала інформаційні повідомлення на радіо, збирала інформацію для теленовин, ознайомлювалась зі зйомками поза редакцією, зокрема зробила репортаж зі Збаражу, Кременця та Бережан», – розповіла Настя під час захисту практики.

Анастасія Кисіль під час інтерв'ю з майором Азову Арсеном Дмитриком

Тетяна Панченко, яка проходила практику в українському культурному мовнику «UkraineForever», з власної ініціативи опублікувала 12 журналістських матеріалів, а ще 3 – за редакційним завданням.

Тетяна Панченко бере інтерв'ю в Дмитра Шурова (Pianoбой)

«Практика у «UkraineForever», залишала після себе тільки позитивні емоції. Робота була цікавою та корисною для набуття професійного досвіду. Працівники культурного мовника охоче спілкувалися зі мною, давали корисні поради та заохочували писати і в подальшому», – відгукується про місце практики магістрантка.

Тетяна Панченко бере інтерв'ю для українського культурного мовника Ukraine Forever

Студентка Оля Салабай проходила практику за місцем своєї офіційної роботи на радіо «FM Галичина».

«Я ведуча новин та випусковий редактор. Шукаю і пишу новини, а також формую випуски новин, читаю їх в прямому ефірі. Працюю з студентами-практикантами, навчаю їх як писати репортажі на радіо», – розповідає журналістка.

Оля Салабай під час практики на радіо ФМ «Галичина» (м. Львів) Салабай Ольга під час журналістської практики на радіо ФМ «Галичина» (м. Львів)
Салабай Ольга під час журналістської практики на радіо ФМ «Галичина» (м. Львів)

Відповідно до навчального плану магістранти журналістики завершили виробничу практику. Бажаємо практичної реалізації майбутнім медійникам!

Методистка практики

Наталія Біла