«Сучасній школі – сучасний витель» – візія зустрічі із зовнішніми стейкголдерами на факультеті педагогіки та психології ТНПУ

«Сучасній школі – сучасний витель» –

візія зустрічі із зовнішніми стейкголдерами

на факультеті педагогіки та психології ТНПУ

На факультеті педагогіки та психології відбулася зустріч викладачів із зовнішніми стейкголдерами ОП 013 Початкова освіта.

Голова факультетської комісії з якості доц. Турко О. В. окреслила шляхи співпраці ЗВО із початковою школою у формуванні конкурентоспроможного фахівця; проаналізувала зміст роботи учасників освітнього процесу у взаємозв’язку із ключовими компетентностями ХХІ ст.

Турко О. В. окреслила шляхи співпраці ЗВО із початковою школою

Турко О.В. окреслила шляхи співпраці ЗВО із початковою школою

Добровольська О. М., зовнішній стейкголдер, директор ТЗШ І–ІІІ ст. №14 ім. Б. Лепкого, представила портфоліо сучасного вчителя за такими критеріями з позицій роботодавця: професійні риси, вміння, вимоги до вчителя на рівні батьків та суспільства тощо.
Добровольська О. М., директор ТЗШ І–ІІІ ст. №14 ім. Б. Лепкого, представила портфоліо сучасного вчителя

Вчитель початкових класів Галущак І. Я. поділилась досвідом своєї роботи в 4-В класі за програмою Шияна Р. Б., зосередила увагу присутніх на інформаційно-цифровій та предметно-методичній компетентностях майбутніх фахівців.

Вчитель початкових класів Галущак І. Я. поділилась досвідом своєї роботи

Декан факультету проф. Чайка В. М. наголосив на важливості таких зустрічей у контексті функціонування та розвитку сучасного освітнього педагогічного середовища.

Декан ФПП проф. Чайка В. М. наголосив на важливості таких зустрічей

Завідувач кафедри педагогіки та методики початкової та дошкільної освіти проф. Янкович О. І. актуалізувала питання адаптації сучасної освіти в Україні до реалій воєнного часу, зокрема на способах психоемоційного розвантаження дітей.

Завкафедри педагогіки та методики початкової і дошкільної освіти проф. Янкович О. І. - про адаптацію освіти до реалій воєнного часу

Заступник декана факультету психології та педагогіки доц. Писарчук О. Т. визначила стратегічні напрями роботи діяльності факультету у підготовці майбутніх вчителів початкової школи.

Заступник декана Писарчук О. Т. визначила стратегічні напрями роботи діяльності факультету

Голова університетської комісії з якості доц. Бойко М. М. зауважила, що залучення зовнішніх стейкголдерів до освітнього процесу сприяє підвищенню якості прикладної підготовки здобувачів, досягненню ними результатів навчання.

Голова університетської комісії з якості Бойко М. М. - про залучення зовнішніх стейкголдерів до освітнього процесу

У підсумку зустрічі було підписано угоду між кафедрою філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти та Тернопільською загальноосвітньою школою І–ІІІ ст. №14 імені Богдана Лепкого про співпрацю в освітній, науково-методичній, інноваційній діяльності та забезпечення розвитку взаємодії між ЗВО із закладом середньої освіти.

Підписання угоди про співпрацю

_Учасники зустрічі