Студенти-журналісти ТНПУ стали учасниками психологічного тренінгу з подолання негативних станів (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ

стали учасниками психологічного тренінгу

з подолання негативних станів

2 березня,  в межах дисципліни «Медіапсихологія», студенти-журналісти третього курсу спеціальності «Журналістика» стали учасниками міжфакультетського тренінгу «Профілактика подолання негативних станів».

Зустріч організувала кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики ТНПУ Синоруб Галина Петрівна.

Міжфакультетський тренінг провела магістрантка групи зМП-15 спеціальності «Психологія» Наталя Федор під керівництвом Логвись Ольги Ярославівни – практичної психологині відділу у справах молоді ТНПУ, аспірантки кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ, членкині ГО "Асоціація психологів вищої школи України", "Національна психологічна Асоціація".

Студенти групи Ж-34 з організаторкою зустрічі Галиною Синоруб

Магістрантка  групи зМП-15 спеціальності Психологія Наталя Федор

Магістрантка групи зМП-15 спеціальності Психологія Наталя Федор

Студенти групи

Студенти захоплені роботою

фото матеріалу з презентації магістрантки Наталі Федор

Фото матеріалу з презентації магістрантки Наталі Федор

Захід спрямований на пошук шляхів боротьби зі стресом, посилення мотивації до навчання, способів залишатися у гармонії з собою. Наталя Федор запропонувала в ігровій формі розповісти про свої емоції, намалювати світлі й темні сторони внутрішніх переживань. Цікавою була вправа, під час якої студенти хвалили один одного за свої досягнення, вчилися приймати компліменти. За допомогою медитації тренерка змогла перенести уяву слухачів на берег океану, відволікти від життєвих проблем й трішки розслабитися.

На завершення заняття магістрантка запропонувала корисні поради боротьби зі стресом:

- добрий сон, що є ключовою складовою здорового способу життя і позитивно впливає на роботу серця, збільшує концентрацію уваги, поліпшує настрій, самопочуття, знижує ризик різних захворювань. Здоровий сон – це психічне благополуччя;

- рухова активність. Це не обов'язково ходити в спортзал, достатньо ранкової зарядки та легкої пробіжки. Рух – це позитивний заряд на день;

- раціональне харчування, яке містить необхідні вітаміни та мінерали;

- нові враження та події, які допомагають вийти із зони комфорту, усвідомити найважливіші моменти в житті, стати впевненішими у собі.

Психологічний тренінг сприяв позитивній комунікації, а запропоновані рекомендації стануть корисними для майбутніх журналістів.

Студентка групи
Ж-34