Зустріч у Бюро кар’єри ТНПУ:  людина-театр - Лесь Курбас! (ФОТО)

Зустріч у Бюро кар’єри ТНПУ:

людина-театр - Лесь Курбас!

Театр має бути таким, яким суспільство має бути завтра.

Лесь Курбас

Бюро кар’єри спільно з кафедрою театрального мистецтва з нагоди святкування дня народження видатного режисера, актора, педагога, патріота, нашого земляка - Леся Курбаса, провели зустріч з дослідником його творчості, завідувачем кафедри режисури Харківської державної академії культури, професором, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Гордєєвим.

Сергій Іванович представив студентам унікальні відеоматеріали про життя і творчість Леся Курбаса та його дружини Валентини Чистякової. Розповів про творчу діяльність театрів створених видатним режисером.

Зустріч зі студентами-театралами

Березіль - Леся Курбаса

"Березіль" - Леся Курбаса

Пізнаємо постать Леся Курбаса

Раді співпраці

Учасники зустрічі

Ця зустріч дала змогу студентам глибше пізнати особистість митця, доторкнутися до невідомих сторінок його професійного життя, стала хорошою мотивацією для подальшого пізнання непересічної постаті Леся Курбаса та його місії в сучасній боротьбі українського народу за свою незалежність.

Керівник Бюро кар’єри
М.М.Бойко