Нові здобутки на факультеті мистецтв ТНПУ (ФОТО)

Нові здобутки на факультеті мистецтв ТНПУ

Нещодавно відбувся перший Міжнародний Українсько-Польський інноваційний проєкт «Культура III тисячоліття», перші Міжнародні Європейські ігри мистецтв «Culture-Life», де організаторами фестивалю-конкурсу виступили: Волонтерський рух «Мистецтво перемоги», Арт- центр «D-Media» м.Дніпро, польські партнери організатори міжнародних проєктів, фахівці різних напрямків мистецтв.

Кубок переможця

Участь в цьому конкурсі-фестивалі взяли студенти факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, ансамбль народної музики «Музики» керівники доценти Анатолій Баньковськой та Наталія Овод.

Ансамбль народної музики «Музики» нагороджений дипломом Гран-Прі в номінації "Вокально-інструментальний жанр" і диплом "Національна премія в галузі культури" по версії проєкту «Культура III тисячоліття» «За збереження та розвиток інструментального мистецтва України».

Диплом Гран-Прі

Диплом в галузі культури

Спеціальний диплом-сертифікат «За внесок у розвиток культури та мистецтва» за професійну підготовку конкурсанта перших міжнародних європейських ігр мистецтв «Culture-Life» та високий рівень майстерності викладача отримали заслужені працівники культури України, доценти Анатолій Баньковський, Наталія Овод та солістка ансамблю Христина Галела.

Сертифікат Баньковсього Анатолія

Сертифікат Овод Наталії

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих перемог!

Інформаційна група факультету мистецтв