Студент факультету мистецтв ТНПУ отримав найвищу нагороду фестивалю (ФОТО)

Студент факультету мистецтв ТНПУ

отримав найвищу нагороду фестивалю

Нещодавно відбувся перший Міжнародний Українсько-Польський інноваційний проєкт «Культура III тисячоліття», перші Міжнародні Європейські ігри мистецтв «Culture-Life», де організаторами фестивалю-конкурсу виступили: Волонтерський рух «Мистецтво перемоги», Арт- центр «D-Media» м. Дніпро, польські партнери організатори міжнародних проєктів, фахівці різних напрямків мистецтв. Участь в цьому конкурсі-фестивалі взяв студент факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка Петро Пісяк клас доцента Анатолія Баньковського.

Петро Пісяк нагороджений дипломом Гран-Прі в номінації: інструментальний жанр, класичний (акордеон) і диплом Національна премія в галузі культури по версії проєкту «Культура III тисячоліття» «За збереження та розвиток інструментального мистецтва України».

Диплом Гран-Прі

Диплом за розвиток мистецтва

Кубок переможця

Спеціальний диплом-сертифікат «За внесок у розвиток культури та мистецтва» за професійну підготовку конкурсанта перших міжнародних європейських ігр мистецтв «Culture-Life» та високий рівень майстерності викладача отримав заслужений працівник культури України, доцент Анатолій Баньковський.

Сертифікат Баньковсього Анатолія.

Сертифікат Баньковсього Анатолія

Вітаємо переможця і бажаємо подальших творчих перемог!

Інформаційна група факультет мистецтв