На факультет філології і журналістики ТНПУ завітали майбутні абітурієнти (ФОТО)

На факультет філології і журналістики ТНПУ

завітали майбутні абітурієнти

7 березня на факультеті філології і журналістики вчергове відбулася профорієнтаційна зустріч зі школярами. Цього разу до нас завітали учні 10 та 11 класів Тернопільської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов разом із вчителем української мови і літератури, колишньою випускницею факультету філології і журналістики Гуцул Зоряною Богданівною.

Завідувач кафедри загального мовознавства і слов`янських мов Бачинська Г. В., доцент Бабій І. М. та гостя заходу Гуцул З. Б.

Завідувач кафедри загального мовознавства і слов`янських мов Бачинська Г.В., доцент Бабій І.М. та гостя заходу Гуцул З.Б.

Викладачі кафедри загального мовознавства і слов`янських мов разом із учнями 11 класу ТЗОШ №5

Доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бачинська Галина Василівна та доцент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бабій Ірина Михайлівна розповіли студентам про освітні програми, представлені на факультеті – «Середня освіта. Українська мова і література», «Журналістика», а також – про програми «Середня освіта. Українська мова і література, англійська мова» та «Середня освіта. Польська мова і література, українська мова і література», які є дуже актуальними для здобувачів вищої освіти у наш час та найбільше зацікавили учнів.

Тетяна Пилипівна Вільчинська з радістю відповідає на питання школярів

До зустрічі приєдналися і студенти факультету філології і журналістики – Тимощук Єва, Теребей Діана, Шкабара Валерія, які представили школярам переваги навчання на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Музичне вітання для школярів від студентів І курсу полонійного відділення

Хочемо висловити подяку організатору заходу – доценту кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бабій Ірині Михайлівні, а також декану факультету філології і журналістики Вільчинській Тетяні Пилипівні, завідувачу кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бачинській Галині Василівні та вчителю української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи №5 Гуцул Зоряні Богданівні за активну співпрацю.

Старший лаборант
кафедри загального мовознавства і слов’янських мов
Марковська Мар’яна