Світло і тепло для наших захисників:  окопні свічки від студентів і викладачів ТНПУ (ФОТО)

Світло і тепло для наших захисників:

окопні свічки від студентів і викладачів ТНПУ

7 березня студенти студенти-аналітики та історики разом із викладачами історичного факультету Галиною Поперечною, Галиною Петришин, Любов’ю  Кондратюк, Ярославом Секо та Наталією Морською, яка виступила організатором цього процесу, виготовили понад 200 окопних свічок для наших захисників.

Процес розпочався із благодійної ярмарки, яку провели студенти освітньої програми «Аналітика суспільних процесів», і донатів викладачів кафедри філософії та суспільних наук. За зібрані кошти купили парафін для заливки свічок. Далі тривав збір необхідних матеріалів.

Велику підтримку матеріалами надав декан інженерно-педагогічного факультету Борис Струганець, аспіранти Христина Мурій-Дзюнь та Святослав Русенко.

Нарізка картону для окопних свічок

Підготовка банок для окопних свічок

Процес виготовлення окопних свічок

Студенти за роботою

Посильну підтримку і допомогу в організації процесу виготовлення окопних свічок надали: Іван Каплун – керівник Волонтерського центру ТНПУ та Олександр Пільгун – керівник Волонтерського центру м.Тернополя.

Разом до перемоги!

Велика гордість за наших студентів, які різними шляхами долучаються до підтримки захисників: і успішним навчанням, і творчими проєктами, і плетенням маскувальних сіток, і виготовленням окопних свічок та ін. Велика подяка батькам наших студентів за прекрасних свідомих і патріотичних дітей. Це майбутнє нашої мирної та процвітаючої України.

Разом до перемоги!

Дякуємо нашим захисникам!